Aktualności

WSZYSTKIE ZMIANY ZACZYNAJĄ SIĘ W TOBIE

„Cokolwiek się dzieje „poza nami”, jest lustrzanym odbiciem naszych myśli.
Nie usiłuję tłumaczyć czyjegoś złego zachowania, ale to właśnie NASZE przekonania przyciągają ludzi, którzy odnoszą się do nas tak, a nie inaczej.
Jeśli uświadomisz sobie, że mówisz: „Każdy zawsze robi mi to i tamto, krytykuje mnie, nigdy go nie ma, gdy jest mi potrzebny, traktuje mnie instrumentalnie, zachowuje się obelżywie”, to jest to TWÓJ WZORZEC. Widocznie jest w tobie coś, co wywołuje takie reakcje u innych osób. Jeśli przestaniesz myśleć w ten sposób, ludzie ci skierują się gdzie indziej i zajmą się kim innym. Ty nie będziesz ich już przyciągał.”
Louise L. Hay – „Możesz uzdrowić swoje życie”.

5pomniejszonegfugu

Zapraszam na Sesje Grupową Uzdrowienia Kwantowego

Dnia 27 07 2015 godz.17-19

ul.Ruska 46b sala 220

Wrocław

Jakub Filip Zienkiewicz
mistrz nauczyciel reiki
mistrz reiki kundalini
dyplomowany bioenergoterapeuta
certyfikowany praktyk metody Theta Healing
absolwent kursów metody dwupunktowej matrycy energetycznej 1-2 3-4 stopnia

Info
tel.798 317 776
reiki6@interia.pl

 

,,Cokolwiek istnieje głęboko w tobie, znajduje odbicie na zewnątrz.
Jeśli w tobie jest porządek, harmonia, piękno i spokój, odzwierciedli się to we wszystkim, co robisz, mówisz i myślisz.
Natomiast jeśli masz w sobie chaos, nieład i zgiełk, nie pozostanie to w ukryciu, ale odbije się w całym twoim życiu i istnieniu.
Kiedy jest czas na zmianę, zaczyna się ona od wewnątrz, by ukazać się na zewnątrz. Będzie ona trwała i nic nie zniszczy jej efektów.
Nie spodziewaj się, że życie zmieni się samo bez twojego wysiłku, ale zaangażuj się w działanie i zrób coś. Możesz zacząć już teraz pracę nad swoim stanem wewnętrznym.
Twoja przemiana nie zależy od kogokolwiek, wprowadzanie zmian należy do ciebie i możesz zacząć wprowadzać je niezwłocznie.
Ofiarowuj nieustannie podziękowania za to, że jesteś w stanie to zrobić bez żadnych przeszkód.
Jeśli pojawiają się jakieś przeszkody, ich źródło jest w twoim wnętrzu, dlatego jesteś jedyną osobą, która może coś z nimi zrobić”.
– Eileen Caddy ,,Szept Boga”

Ciało fizyczne, o ile mu się na to pozwoli, może stać się całkowicie samoregenerującym się mechanizmem, zapewniając wieczną młodość. Wiemy, iż odnowa komórkowa związana jest przede
wszystkim z miłością – to znaczy, w jakim stopniu kochasz siebie i cały świat. To właśnie miłość uwydatnia twoje piękno, podnosząc twoją energię i żywotność.

…………….

W tym momencie w którym uświadomicie sobie, że wasza skoncentrowana myśl wpływa na wasze życie wtedy naprawdę zaczniecie pracować nad zdyscyplinowaniem swojego codziennego myślenia, ponieważ jeżeli pozwolicie by was poniosło, ono was zniszczy. Ale jeśli, kiedy nadejdzie ta chwila, wasz Duch będzie przebudzony, on was wyzwoli.

Skoro zatem stworzyliście wszystko w swoim życiu, jesteście za wszystko odpowiedzialni za swoje powodzenia i niepowodzenia. Jesteście odpowiedzialni za swoje szczęście i swoją depresję ponieważ to wy, a nie kto inny, zadecydowaliście, że tak, a nie inaczej, będziecie się czuć. To jest takie proste i zawsze było proste.

Ramtha – Kreowanie Rzeczywistości

Czy uważacie, że wydarzenia w waszym życiu są zbiegami okoliczności? O ile wiadomo, to nieprawda. W tym królestwie nie istnieją ani wypadki, ani przypadki. Nikt nie jest ofiarą woli innej osoby ani jej planów. Wszystko w waszym życiu zostało przez was wyobrażone i powołane do życia dzięki uczuciom. Albo fantazjowaliście o takiej możliwości, albo się jej obawialiście, albo ktoś wam powiedział, że coś się stanie i wy to zaakceptowaliście jako prawdę. Wszystko, co się wydarza, jest intencjonalnym aktem zarządzonym przez wasze myśli i emocje.
Wszystko o czymkolwiek kiedykolwiek myśleliście – każda fantazja, którą kiedykolwiek mieliście, każde słowo, które wypowiedzieliście – stało się rzeczywistością albo oczekuje realizacji.
JZ Knight „Ramtha Biała Księga”

 

Kim jesteś?
Przychodząc na świat musiałeś wybrać jakieś ciało.
Ty, ta Niewidzialna Esesncja, musiałeś przez to przejść i ro
zegrać swe gry. I umierasz, bo zapomniałeś o swej boskości.
zapomniałeś o jej celu i nie masz nawet wyobrażenia czym jest w rzeczywistości.
Jesteś tak pogrążony w tym, co zwie się lękiem, lękiem zrodzonym ze zbiorowej religii,która pozbawia Człowieka boskości i przekazuje ją gdzieś, do nieba, mówiąc wszystkim.jak bardro są niedoskonali – że uwierzyłeś w to i zaakceptowałeś jako prawdę!
Zastanów się nad tym przez chwilę: posłuchaj swych myśli. Czyż nie żyjesz w tej chwili i nie posiadasz mądrości swych własnych myśli przejawiających się właśnie tu i teraz? Czyż’ nie jesteś kimś Wszechwładnym, kto je posiada? Nie jesteś „bękartem” wszechświata; jesteś jego twórcą!
Każdy z was jest Bogiem swej Istoty.
Jesteście Bogami wywodzącymi się ze Starożytności.
Jesteście Bogami w tym Teraz.
Jesteście Bogami, którzy utorowali drogę do Wieczności.
Żyłeś tysiące razy. Byłeś każdą twarzą, każdym kolorem
skóry, każdą nacją. Walczyłeś i byłeś zwalczany. Byłeś zarówno
królem jak i służącym. Byłeś marynarzem i kapitanem. Byłeś
zwycięzcą i zwyciężonym. Byłeś wszystkim. Wszystkim!
Twe życie nie zaczęło się dziś ani wtedy gdy wyszedłeś z tego,
co zwie się łonem matki. Ono zaczęło się gdy Ojciec rozmyślał o
Sobie i ty zaistniałeś. Ty zawsze istniałeś i zawsze będziesz
istniał.Każdy z was jest Bogiem swej Całości, Najwyższym Stwór-cą. Stworzyliście swe ciało i jego wygląd. Stworzyliście swe życie – wszystko wokół siebie. I nigdy nie byliście „ofiarę”,(bo) wszystko co wam się przydarzyło sami pomyśleliście. (A zatem) sami spowodowaliście swą własną zgubę.

Rathma