Theta healing

Państwa samopoczucie zależy od Waszego sposobu myślenia i postrzegania świata. Jeśli odbieracie coś jako zagrożenie, Wasz organizm wyzwala reakcję stresową, której możecie być nawet nieświadomi, a to może skutkować różnymi dolegliwościami. Podstawą sesji uzdrawiania metodą ThetaHealing jest indywidualne i holistyczne podejście do człowieka jako całości. Istnieje bardzo ścisłe powiązanie pomiędzy naszym myśleniem, emocjami, wartościami oraz organizmem fizycznym. Długotrwałe tłumienie w sobie emocji, dawno zapomniane urazy i traumy, brak wybaczenia to tylko niektóre elementy ujawniające się po jakimś czasie w naszym ciele.

ThetaHealing jest jedną z najpotężniejszych metod uzdrawiania energią, jaka kiedykolwiek została stworzona. Metoda ta jest procesem medytacyjnym, który przez ukierunkowaną modlitwę kreuje fizyczne, psychiczne i duchowe uzdrowienie przez Stwórcę. Procesy TethaHealing są dostępne dla każdego bez względu na wiek, płeć, rasę, system poglądów czy religię. Kiedy łączymy się ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest, nasze fale mózgowe automatycznie uzyskują częstotliwość Theta. Będąc w tym stanie umysłu, można tworzyć co tylko się zechce i zmieniać natychmiastowo rzeczywistość.


ThetaHealing przeznaczone jest dla osób, które są gotowe i zdecydowane, aby się rozwijać i tworzyć pozytywne zmiany w swoim życiu i życiu innych osób. Działa na wszystkich poziomach życia, zarówno na poziomie: fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym, niwelując złogi i przeszkody, które uniemożliwiają osiągnięcie pełnego potencjału w życiu.


Pracując z ThetaHealing, wykorzystujemy naturalną moc swoich fal mózgowych. Będąc w stanie Tetha, docieramy do podświadomości, gdzie są przechowywane ograniczające nas przekonania i emocje, które blokują realizację marzeń i celów. W stanie theta możemy bez problemu zmienić ograniczające nas przekonania i uczucia oraz zastąpić je pozytywnymi wzorcami. Podczas procesu ThetaHealing uwalniane są głęboko zakorzenione lęki, negatywne przekonania i emocje, ukryte gdzieś głęboko w podświadomości, z których istnienia nie zdajemy sobie nawet sprawy, a w ich miejsce wprowadzane są pozytywne wzorce, które kreują pozytywne uczucia, a co za tym idzie pozytywne zmiany w naszym życiu.


Dzięki technikom ThetaHealingu mamy możliwość dotrzeć głęboko do naszej Podświadomości i zaprogramować ją na nowo poprzez umysł Świadomy.


W stanie theta pobudzamy wyobraźnię, redukujemy stres, uaktywniamy uśpione zasoby i aktywujemy zapomniane zmysły parapsychiczne: jasnowidzenie, jasnosłyszenie i jasnoodczuwanie. Dostrajamy się do innych wymiarów, do widzenia energii.


Wyróżnia się pięć częstotliwości fal mózgowych: beta, alfa, theta, delta i gamma. Odkryto że  częstotliwości  alfa i theta pomagają:


  • złagodzić stres, napięcie
  • wprowadzić w głęboki fizyczny relaks
  • rozwijać zdolności werbalne, inteligencję intelektualną, werbalną
  • synchronizować pracę obydwu półkul mózgowych
  • rozbudzić barwną, spontaniczną wyobraźnię oraz kreatywne myślenie
  • redukować ból
  • uaktywnić nadprzyrodzone zmysły
  • uzdrawiać ciało z każdej choroby
  • przeprogramować ukryte w świadomości przekonania i uczucia które nas ograniczają.

 

Dzięki Metodzie Theta healing można

– uwolnić się od negatywnych wspomnień
– wzmocnić poczucia własnej wartości, wiary w siebie i swoje możliwości

– oczyścić ciała z negatywnych wibracji
– odnaleźć radości w każdym dniu swojego życia

– uzdrowienie relacji w związkach/z blikimi osobami

– przyciągnięcia obfitości i bogactwa

– aktywować chromoson młodości i witalności

– uzdrowić ciało fizyczne (bóle ,depresja, stres, wahania emocjonalne, lęki, nowotwory,itp)

– zdejmować klątwy i uroki

-uwalniać z opętań

-odprowadzać duszę do światła

-skutecznie uwalniać z nałogów

Sesje wykonuję się w gabinecie lub na odległość-skyp,telefon

image11443011544